• rmzergen@yandex.com
  • 05327638579

Üsküdar Su Tesisatçısı

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
68 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Su tesisatçısı
  • ADRES: Yavuztürk, Karadeniz Cd. 5/A D:1, 34690 Üsküdar/İstanbul, Türkiye
  • TELEFON: 0 (216) 505 8441
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Üsküdar Su Tesisatçısı

Üsküdar tıkanıklık açma Hizmetleri Uzman Su Tesisatçısı Firması

Uygun Fiyatlı Tesisat Hizmetleri

Üsküdar Banyo Tıkanıklık Açma

Üsküdar banyo tıkanıklık açma işlemiyle, banyolarda ortaya çıkabilecek sorunların oluşması engellenebilecektir. Banyo yaşam alanlarının en sık kullanılan alanlarının başında gelmektedir. Hijyen ihtiyacı nedeniyle banyolarda kullanılan su, bazen giderlerde tıkanıklığa yol açmaktadır.

Duşakabin, küvet ya da lavaboda yaşanan tıkanıklıklar yaşamı olumsuz etkileyecek ve daha kötü sonuçlara neden olabilecektir. Bu nedenle, banyo tıkanıklıklarının açılabilmesi için güvenilir ve emin ellerin tercih edilmesi gerekecektir. Üsküdar banyo gideri açma hizmeti almak için, uzun yıllardır hizmet veren, yeterli bilgi ve tecrübe donanımına sahip firmamızdan hizmet alabilirsiniz.Üsküdar su tesisatçısı

Banyo Gideri Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Üsküdar banyo tıkanıklık açma işlemi, tecrübeli çalışanlarımız tarafından ustalık ve titizlikle gerçekleştirilmektedir. Banyo giderleri, ağırlıklı olarak kılların birikmesi sonrasında ortaya çıkmaktadır. Duş alırken saçlardan dökülen kıllar gider borusunu zamanla tıkayabilmektedir. Bu nedenle zaman içerisinde biriken kıllar, suyun dış yüzeyde birikmesine ve banyoya zarar vermesine neden olacaktır.

Sabun kalıntıları ya da benzeri kalıntılarda banyoyu tıkayabilir. Bazen banyoda tadilat yapan ustalarında bir hatası, banyo giderini tıkanmaya elverişli bir hale getirecektir. Banyonun içerisinde bulunan klozetin tıkanması ise dolaylı olarak küvet ya da duşakabin giderini tıkayabilir. Banyo gider tıkanıklığı için bizimle irtibata geçtiğinizde ekiplerimiz, ilk olarak bölgenize intikal ederek giderlere sıcak su dökmektedir.

Böylece erimesi mümkün olan cisimlerin gideri rahatlatması mümkün olabilir. Sonrasında giderin tıkanıklığını açabilmek için özel pompa cisimleri kullanılır. Bu pompalar lavabo giderine yerleştirilerek kullanılır. üsküdar banyo tıkanıklık açma işlemimizde çalışanlarımız gideri tıkayan cismi, bir basınç sonrasında hızlıca yukarıya doğru çekecektir. Ancak bu özel pompa, evde kullanılan pompalara nazaran çok daha kuvvetli ve pratik bir kullanıma sahiptir.

Üsküdar su tesisatçısı Evlerde bulunan pompa ile gider tıkanıklığını sorunsuz bir şekilde açabilmek mümkün olamayacaktır. Pompalanmanın sonuç vermediği durumlarda ise alternatif yöntemlerimizin var olduğu bilinmelidir. Tıkanıklığa sebep olan durum ne olursa olsun, tıkanıklık sorunsuz bir şekilde tarafımızca açılabilecektir.

Bazı duşakabin giderleri eğimli olarak tasarlanmadığı için, suyun akması söz konusu olmamakta, dolayısıyla su zeminde birikmiş bir şekilde kalmaktadır. Böyle durumlarda duşakabin zeminine eğim verilerek, suyun hızlı ve kolay bir şekilde zeminden akması mümkün olabilecektir. Müşterilerimizin kaygılandığı bir diğer nokta ise, gider tıkanıklığı açarken ortamın gereğinden fazla kirlenmesi olmaktadır.

Üsküdar Su tesisatçı hizmeti veren firma çalışanlarımız, bu noktada titiz bir çalışma yürütmektedir. Gider açma sırasında banyonuzun dağılması ya da su i

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.